Maamess oli küll ikka väga vinge!27.04.2022

Maamess 2022
Oleme saanud nüüd mõned päevad hinge tõmmata ja messile tagasi vaadata – oli see vast ikka hullumeelne sõit ja seda kõige positiivsemas mõttes. 
Olles tegutsenud nii vähest aega ja alles paar nädalat tagasi saime valmis Katarina, siis ei olnud meil õrna aimugi, mida messilt oodata, kuid tegime väikse numbrilise kokkuvõtte:
  • 200 välja jagatud voldikut (alahindasime nõudlust)
  • 100 välja jagatud visiitkaarti (alahindasime nõudlust)
  • Jagasime välja 5 kg kommi (küll olete ikka maiasmokad)
  • 8732 korda vastasime küsimusele, mis on hinnad (õppisime sellest!)
  • 12873 korda vastasime küsimusele, kas peegelklaase pole ja miks klaasid läbi paistavad (oleks öömess olnud, oleks saanud vähem sellele vastata)
Kui nüüd kõik kokku võtta, siis oleme siiralt tänulikud kõikidele, kes meie alalt läbi käisid. 
Kui sooviksid näha messi läbi meie silmade, siis mõned pildid on olemas meie sotsiaalmeedias, kuid hoia silm peal ka kodulehe galeriil. 

Sarnased postitused

5 tulist küsimust klaassauna kohta

5 tulist küsimust klaassauna kohta

Kinnitage turvavööd, sest oleme välja valinud viis kõige populaarsemat (ja ühtlasi ka kõige tulisemat) küsimust, millele tihti vastama peame. 1. Kas klaasid siis paistavad läbi või ei? Tahaks privaatsust!  Vaieldamatult kõige populaarsem küsimus, mida meie käest...

Miks saun on tervisele hea?

Miks saun on tervisele hea?

Saun on olnud läbi aegade meie elu lahutamatu osa. Meie esivanemad kasutasid sauna peale pesemise, ka muudeks sihtpärasteks tegevusteks. Tänaseks on need vajunud rohkem meie teadmistesse ja mälestustesse. Sauna kasulikkusest on ilmunud väga palju erinevat kirjandust....