• Tarnime üle maailma

AHJA KLAASSAUNAD

Öeldakse, et head ideed saavad alguse praktilistest vajadustest.

Meie oleme aga suured saunasõbrad! Võiksime isegi öelda: “Esmaspäevast reedeni käime tööl, laupäeval ja pühapäeval leiab meid saunast.”

Hakates endale otsima sobivat sauna, mis sobiks nii kaasaegsesse linnakeskkonda, kui oleks ka asendamatu detail maakodu aia kujundamisel, oli võimatu missioon…

Ja nii saigi alguse Ahja Klaassaun – Alati kohal. Alati seltskonnas.

Klaassaun Kirke küsi hinnapakkumist!

Leiliruumiga saun, mille ees väike terrass. Saunal on kolm välisseina sh. lava tagune klaasist. Puitseinas klaasiga uks ja eraldi aken. Kõik see kokku tagab saunatajale vaate 360 kraadi. Soovi korral on võimalus tellida eraldi terrassipaneel sauna ette.

Klaassaun Karola küsi hinnapakkumist!

Leiliruumiga saun, mille ees väike terrass. Saunal on kolm seina klaasist ja lavatagune sein puidust. Sellest lähtuvalt vaade saunatajale 180 kraadi. Soovi korral on võimalus tellida eraldi terrassipaneel sauna ette.

Klaassaun Katarinaküsi hinnapakkumist!

Leiliruumi ja eesruumiga saun. Sauna kaks välisseina on klaasist ja kaks seina puidust. Leili- ja eesruumi vahel samuti klaassein. Terrass komplektis puudub, aga soovi korral võimalik lisana juurde tellida.

Klaassaun Karolinaküsi hinnapakkumist!

Leiliruumi, pesuruumi ja eesruumiga saun. Sauna kaks välisseina on klaasist ja kaks seina puidust. Leili- ja eesruumi vahel samuti klaassein. Soovi korral on võimalik terrass lisana juurde tellida.

Klaassaunad: kkk

1. Kas ehitusluba on vaja?

Kuna Ahja Klaassaunad ei ole kõrguselt üle  5 m, ega pindalalt üle 20 m2, siis ehitusluba vaja EI OLE.

2. Kas kapitaalne vundament on vajalik?

Ei ole. Sõltuvalt pinnasetüübist ja -reljeefist, piisab 4-6 postvundamendist või kruusaga täidetud padjast. Sauna saab paigaldada ka kivisillutisele või piisava kandevõimega terrassile. Oluline on, et aluspind oleks loodis.

3. Mis on kõige olulisem sauna asukoha valikul?

Oluline on juurdepääs kraanaga varustatud transpordivahendile ning loomulikult vaade, mis laval istudes avaneb.

4. Mitu saunalist korraga lavale mahub?

Oleme arvestanud 3-5 saunalisega.

5. Kas Ahja Klaassaun organiseerib sauna aluse ettevalmistamise?

Ahja Klaassauna esindaja saadab vajalikud joonised ja kui võimalik, siis jagab võimaliku tööde teostaja kontakti. Reeglina on sauna aluse ettevalmistamine kliendi kohustus.

5. Kas Ahja Klaassaun organiseerib sauna aluse ettevalmistamise?

Ahja Klaassauna esindaja saadab vajalikud joonised ja kui võimalik, siis jagab võimaliku tööde teostaja kontakti. Reeglina on sauna aluse ettevalmistamine kliendi kohustus.

6. Kui pikk on Ahja Klaassauna tarneaeg?

Tänaste toormematerjalide defitsiidi ja materjalide pikkadest tarneaegadest lähtuvalt on seda väga raske prognoosida. Eeldatavalt võib minna 8 kuni 10 nädalat alates esimese ettemaksu laekumisest.

7. Kas Ahja Klaassaun organiseerib transpordi?

See lepitakse eelnevalt kokku, kas transpordi organiseerib klient ise või Ahja Klaassaun.

8. Kas saun transporditakse kliendile tervikuna?

Jah. Meie saunad valmivad tehases 100%-ses valmiduses.